| anonim_4396 a întrebat:

In ep 2 din Sweet Flirt, ce poti face ca sa ai o intalnire cu Castiel? Sau poti avea doar cu Nathaniel?

9 răspunsuri:
| Xeris a răspuns:

Doar cu Nathaniel sau Ken.Cand se bat Nathaniel cu Castiel daca alegi sa il ajuti pe Castiel vei sari peste partea cu intalnirea.

| anonim_4396 explică (pentru Xeris):

Dar parca am vazut undeva ca poti avea acces la o intalnire cu Castiel... Uite aici: http://prettyideal.wordpress.com/......lkthrough/

| Xeris a răspuns:

Mie mi-a scris ca am sarit peste intalnire.

| anonim_4396 explică (pentru Xeris):

Am vazut pe youtube ca altei fete i-a scris acelasi lucru, dar pe celalalt cont tot al fetei respective i-a dat outfitul si a avut acces la o intanire cu Castiel...dar am vazut in unele parti asa si in altele asa

| Xeris a răspuns:

Spune-i acelei fete ca conturile multiple sunt interzise.

| anonim_4396 explică (pentru Xeris):

Nu pot....nu o cunosc....doar ca a facut un fel de tutorial despre cum sa treci ep 2

| lisande a răspuns:

Tre sa ai cu el cel mai mare lom si sa ii iei apararea cand se bate cu Nath.

| Sanasan a răspuns:

Vei avea acces la intalnire cu baiatul cu care ai afinitatea mai mare!

| kikky a răspuns:

Daca ai lov'o'm mare cu nath cand se bat iesi cu el daca ai lov'o'm mare cu casti cand se bat ai sa iesi cu el