| xKaNzYx a întrebat:

As vrea sa stiu daca s-a inchis Metin2Mania, aveam ceva iteme bunicele acolo si as vrea sa vad daca le mai am. Mersi.

3 răspunsuri:
| NAdrian a răspuns:

Buna,
Am jucat mult timp acest joc, Metin2, poti sa iti spun ca nu duce niciunde.O sa pierzi mult timp pe care tu il puteai acorda devoltarii tale personale,socializarii, familiei.
Acum e cel mai bun moment sa te lasi de acest joc, o sa iti fie greu insa asta e.
STOP METIN2

| xKaNzYx explică (pentru NAdrian):

Nu conteaza asta laughing, stiu ca e o prostie dar vreau sa stiu doar daca Metin2Mania s-a inchis, nu altceva, mersi oricum big grin!

| xKaNzYx explică (pentru NAdrian):

Am depasit deja momentul, imi e rusine de intrebarea pusa, Metin - joc de rahat! STOP METIN2