| Jenn002 a întrebat:

as vrea sa stiu un lucru[pentru baieti]. ce va place mai mult la o fata? adica ce va >atrage?:dau fundita!happy

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Sinceritatea si initiativa.

4 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pe majoritatea ii atrage corpul(sani, posterior)...bine acum sa zicem, pe toti, nu doar pe majoritatea laughing Dar conteaza mai mult ce are in cap fata aceea.

| DorelSudoru a răspuns:

Fata si corpu laughing si comportamentu normal

| FlaviuZz a răspuns:

Cel mai mult frumusetea fetei... apoi modul cum se poarta(fara fite, si din alea), apoi "dotarile" sa ma exprim cat mai precis, frumusetea corpului.
Niciodata un baiat nu se uita dupa banii fetei ci dupa frumusetewinking
Sper ca am ajutatwinking

| Jenn002 explică:

Un sfat pentru baieti: frumusetea conteaza si ea. dar pe primul loc este sinceritate, comportamentul fetei respective, si ce simte ea pentru persoana de langa ea. apoi frumuseteatongue. sper sa va ajute acest sfatwinking