| LoveLike2334 a întrebat:

Buna TPU as vrea sa va intreb la facultate se gasesc baieti inalti oare ..am 1.69 si tare nu imi place sa fiu inalta as vrea sa stiu daca am vreo sansa sa gasesc baieti si frumosi si inalti Funda!

Răspuns Câştigător
| EvilThoughts a răspuns:

Bun deci eu am 1.68 și sunt de-abia în clasa a IX-a. Te înțeleg. Mereu s-a făcut mișto de mine că sunt prea înaltă și că o să mor singură din cauza asta.
Prietenul meu are 1.86 și e de aceeași vârstă cu mine. Nu e complexat de înălțimea lui și uneori mă mai tachinează spunându-mi că "sunt mică" (în comparație cu el toată lumea e mică).
Nu ai de ce să-ți faci griji. Nu ești așa înaltă. Am colege de pe 1.70 și nu le văd niciodată plângându-se.
Te stresezi prea mult și fără rost. Normal că o să găsești băieți înalți și frumoși. Fiecare are pe cineva menit pentru el/ea așa că nu te mai îngrijora. Totul o să fie bine happy