| madalinaioana08 a întrebat:

Buna TPU ..as vrea sa va intreb pe cei care nu ati luat bac-ul la romana ( asa ca mine ) daca aveti vreo idee ce ar putea sa pice in toamna la partea a treia? ce comentariu. ..astept raspuns..multumesc :*

4 răspunsuri:
| ღ♥•º°mariposa°º•♥ღ a răspuns:

Eu cred ca nu va fi poezie..deci genul epic..cred ca nuvela(Moara sau Lapusneanul) sau romanul(Ultima noapte, Ion, Enigma Otiliei sau Morometii)

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Roman spun si eu. Anul trecut a fost opera dramatica in prima sesiune, si in toamna nuvela, iar acum poezie. Parerea mea ca va pica roman.

| Weedier a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa-i intrebi pe cei care l-au luat? cred ca cei care nu l-au luat nu prea au habarbig grin...

| Mozurov a răspuns:

Va pica mai mult ca sigur un roman. Enigma Otiliei sau Morometii.