| Ash1 a întrebat:

aveti idee cam ce o sa pice la Limba Romana (partea 3-a) la examenul de bacalaureat din sesiunea de toamna? oare sa pice tot poezia? Eu am sa incerc sa invat tot ce-i in programa insa mi-ar fi mai usor daca as stii ce o sa pice, roman, basm..Si timpul este scurt...sad

Răspuns Câştigător
| Luiza_Xenia_1996 a răspuns:

Buna. Daca ai putea sa inveti cam tot, sa citesti ca niciodata nu stii ce-ti va veni la examen. in 2011 programa s-a schimbat pe ultima suta de metrii, si cei mai multi dintre ei au picat. Deci eu te sfatuiesc sa retii din toate cate un pic. Succes! Multa bafta, la examene.

| Ash1 explică (pentru Luiza_Xenia_1996):

Multumesc! oricum.mie mi-a placut romana asa ca mai stiu cate ceva din ele... voiam sa vad daca corespund si parerile celorlalti cu ale mele. Oricum, am sa incerc sa invat cat mai mult.

| Luiza_Xenia_1996 a răspuns (pentru Ash1):

Hello. Ce ai facut la bac? L-ai luat? :*