| brunette14 a întrebat:

happy as vrea si eu niste status`uri pentru mess si Facebook (si versuri din melodii gen :"Spike-Tango"! >funda:X:*:d

Răspuns Câştigător
| Barbiiiiie a răspuns:

Facebook : Îmi pare rău că mă etichetaţi după o impresie, dacă aţi şti cum sunt într-adevăr, aţi intra în depresie

Fericirea mea are nume si prenume.

Chiar crezi că sunt fericită când aud numai minciuni?

Parfumul unei femei spune mai multe despre ea decat scrisul ei...

M-am saturat sa plang nopti intregi.Sa-ti zic ceva si sa nu intelegi.
M-am saturat sa plang pe umarul cui apuc.Intr-0 zi din viata ta o sa ma duc!

Colectie de statusuri de fete:

- Sunt foarte sexy. ma scoti la un Pepsi?

- Sexy si rea ^^

- Cine vrea bomboana dulce, uite asa te seduce. Buburuza care zboara, si care te baga-n boala.

- Prea dulce ca sa fiu light.

- Am avut o zi proasta si intodeauna zambetul unui baiat dragut ma inveseleste. Vrei sa imi zambesti?

Daca ti-au placut aceste statusuri de fete, pregateste-te pentru ca mai urmeaza inca o serie de statusuri smechere:

- Caut tanar sa intoarca partiturile unei pianiste.

- Esti incredibil baietas. incepi sa-mi placi! Orice-ai face doar sa nu te lasi!

- Stiu ca sunt cool si stiu ca sunt frumoasa! Alte dume mai ai? Cand ai terminat imi dai un beep. Te pup, pa!

- nu stiu dk ti-ai dat tu seama. / Da’ cam ti-a scazut vrajeala / Insa de pot ajuta / Iti dau un pic din a mea.

- Vai vai vai, aici scrie DND! Tu stii sa citesti?

SI versuri :
"Peste tot unde ma duc
Beau si *** fa
Beau si *** ca
Peste tot unde ma duc
Beau si *** ca
Beau si *** fa"

E o poveste despre bani, putere si respect,
Vroia sa stea pe plaja, nu in bloc, nu in jeg,
Vroia sa faca bani, in doua vorbe, i-a facut,
Chiar daca tot ei l-au omorat.
Nu avea nimic, era sarac lipit

Am intrat in parnaie intre bulangii si bisnitari
Timpul trece mai greu printre acesti criminali
Aici la inchisoare nu este decat o lege
Cine e mai tare traieste ca un rege
Nimeni nu intelege de ce este asa
Intunericul celulei parca iti albeste fata.

A venit inca o seara, sunt din nou prin cartier
Si nimic nu e schimbat, jeah, totul e la fel
Sunt cu baietii stiu ca punem ceva la cale,
Sa-i lasam pe cativa fraieri fara bani in buzunare
Suntem baieti de cartier nu ne place saracia
Sa fii mereu pe primul loc, asta-i toata smecheria
E seara-n cartier, n-o sa treaca degeaba,
Plecam sa bem o bere si-apoi sa ne facem treaba.

Funda?:*

| brunette14 explică (pentru Barbiiiiie):

Mersi. poti sa`mi lasi id`ul plz :*happy>:d<

1 răspuns: