| DeEdEe_9399 a întrebat:

Buna TPU :* As vrea si eu niste statusuri [ vesele, fitzose big grin nu vreau triste [-x ] astept raspunsurii big hug Dau fundita smug>: Va pup :*:*

Răspuns Câştigător
| dizu a răspuns:

Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!
- Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint )
- Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
- Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!
- Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!
- Mama prostilor e mereu gravida!
- Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita...
- La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!
- Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.
- Invata din greselile parintilor tai... foloseste metodele contraceptive…
- Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…
- Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…
- Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online
- De treci codrii de arama nu te costa nici un ban, de treci pragul de la crama dai salariul pe un an...
- Nu fumati in pat, ca nici noi nu facem sex in scrumiera!
- Save energy... sleep at school!
- Le stiu pe toate... da-s maritate!
- Oglinzile nu pot vorbi... dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad...
- Unii barbati isi iubesc atat de mult femeile incat, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…
- Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine intrebari...
- Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi... toate sufletele mele bate pentru tu si noi...
- Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul!
- Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste.
- Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni...
- Valeu! vale! valeleu! mi-am scapat basca-n veceu!
- Viata e o curva. TU esti VIATA mea!
- I`m 2 sexy for my brain, 2 sexy for my knowledge...
- Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide
- Scriu la info (ca o am pe profa mea de info in lista)
- Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile"
- Utilizatorul mesingerului nu este momentan disponibil te rugam sa lasi un mesaj dupa buzzul dat de dumneavoastra...
- Barbatii sunt doar o prelungire a penisului
- Cine se trezeste de dimineata...casca toata ziua
- Cine rade la urma...nu s-a prins de gluma
- Mai am 3 zile si mor
- Doar azi sunt available, asa ca nu ratati sansa sa vorbiti cu un superstar international!"
Astept fundita daca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| dizu a răspuns:

- Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1.20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camion!

- Nu beau, nu fumez, nu injur, dar am o singura problema: mint )

- Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!

- Cioc-cioc! - Cine-i? - Berea! - Intra!

- Cine vrea plictiseala?…. o dau gratis!

- Mama prostilor e mereu gravida!

- Si marmota invelea marijuana in lenjerie intima sa poata trece granita...

- La inceput n-o iubeam, acum o iubesc ca la inceput!

- Chestia haioasa la acest status este ca, in momentul in care realizezi ca acest text este fara sens, este prea tarziu pentru a te opri din citit.

- Invata din greselile parintilor tai... foloseste metodele contraceptive…

- Viitorul suna bine, pacat ca nu raspunde nimeni…

- Iti fac cadou o matura ca sa zbori dracul din viata mea…

- Vrei sa te dai putin mai incolo sa intru si eu online?

- De treci codrii de arama nu te costa nici un ban, de treci pragul de la crama dai salariul pe un an...

- Nu fumati in pat, ca nici noi nu facem sex in scrumiera!

- Save energy... sleep at school!

- Le stiu pe toate... da-s maritate!

- Oglinzile nu pot vorbi... dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad...

- Unii barbati isi iubesc atat de mult femeile incat, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…

- Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine intrebari...

- Esti frumoasa ca o stele, tu mi-ai rupt inima-n doi... toate sufletele mele bate pentru tu si noi...

- Mare e gradina ta doamne, si mereu isi muta gardul!

- Inainte sa-l gasesti pe Fat-Frumos, trebuie sa saruti multe broaste.

- Iubeste-ti aproapele, dar sa nu afle nimeni...

- Valeu! vale! valeleu! mi-am scapat basca-n veceu!

- Viata e o curva. TU esti VIATA mea!

- I`m 2 sexy for my brain, 2 sexy for my knowledge...

- Jigneste-ma pentru a-mi da forta de a te ucide

- Scriu la info (ca o am pe profa mea de info in lista)

- Membru al asociatiei nationale "darma-s-ar scolile"

- Utilizatorul mesingerului nu este momentan disponibil te rugam sa lasi un mesaj dupa buzzul dat de dumneavoastra...

- Barbatii sunt doar o prelungire a penisului

- Cine se trezeste de dimineata...casca toata ziua

- Cine rade la urma...nu s-a prins de gluma

- Mai am 3 zile si mor

- Doar azi sunt available, asa ca nu ratati sansa sa vorbiti cu un superstar international!"
Astept fundita daca te-am ajutat.