| Barbiiiiie a întrebat:

Bună TPU as vrea si eu sa ma vopsesc blonda dar maicamea e in potriva vopsirii. zice ca imi stric parul si nu stiu ce. Dar totusi cum as putea s-o conving sa ma lese sa ma vopsesc macar cu nuantator. ce as putea sa. i zic?
Funda

3 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Barbie, pune-te cu burta pe carte şi lasă vopsitul, că e ruşine să nu ştii să scrii corect.

| BCoMichael a răspuns:

Poarta o discutie sincera cu ea, stiu ca e cam fumata metoda dar nu da gres niciodata, trebuie sa stii cum sa pui punctul pe "i"! Adu argumente cu privire la decizia ta si fa-o sa creada ca stii ce faciwinking Parintii au niste fixuri cu privire la deciziile pe care l-e iau...crying( partea buna e cedeaza dupa ce insisti cat trebuie ceea ce nu se aplica si parintilor mei crying(((( X-( Fii sincera si nu uita ca femeile brunete sunt femei destepte laughing rolling on the floor))) Fundita?

| Doscoci a răspuns:

Scumpo fa ca mine mie tot numi permitea si dupa ce mi l-am vopsit nu mi-a zis nimic ca a vazut ca imi merge culoarea si ca chiar sa zica ceva n-are rost(dar daca te poti aptine va fi mai bine intr-adevar vopsitul strica mult parul iti va incepe a cadea)terog funda