| RaluLoveM3 a întrebat:

Buna TPUkiss. As vrea si eu sa va intreb, cum vi s-ar parea sa fiti intr-o relatie cu un coleg de clasa?kiss FUNDAkiss

Răspuns Câştigător
| DraCuShoara a răspuns:

Buna! Eu am fost intr-o relatie cu un coleg...la inceput totul era roz si frumosbig grin, pana cand a intervenit gelozia lui...era gelos pe absolut orice coleg(eu sunt "mai comunicativa" sa zicemlaughing ), voia sa stau numai cu el si sa nu vorbesc cu nimeni(nu suport asta) pana ce m-am hotarat sa ma despart de el si nu pentru ca nu tineam la el( si acum o mai fac big grin) ci doar pentru gelozia lui. Acum nu inseamna ca daca mie mi s-a intamplat asa, trebuie sa se intample tuturor. Tine de felul fiecaruia si de anturajul din care face parte.happy

6 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

E o relatie ca toate celalelte relatii! Avantajul este ca il ai mai mult timp langa tine!
Am doi colegi care sunt impreuna de 1 an jumatate(de cand s-au cunoscut_ si se iubesc foarte mult!

| Gabrielaa90 a răspuns:

Păi am fost:]]]E ceva gen` ''Woow, nu poot să cred! Se cunosc de atata timp si acu` sunt impreună?!'':]]

| Mihailan a răspuns:

Salut... Mi se pare chiar OK, deoarece va cunoasteti mai bine, si care ar fi diferanta daca e din clasa cu tine sau din alta clasa? Daca tu il placi sau invers, combina-te cu el.

| RaluLoveM3 explică (pentru Mihailan):

Ce sfaturi bune dai!kiss Adica sunt foarte convingatoarebig grin

| Mihailan a răspuns:

Multumesc. Dar din ce oras inveti? laughing

| RaluLoveM3 explică (pentru Mihailan):

Campina...prahova:d