| Spoiled a întrebat:

aseara am avut un vis ciudat in care se facea ca eram pe o straduta intunecata si cineva ma urmarea, era intuneric bezna iar eu fugeam, fara sa stiu de cine. M-am trezit de multe ori si visul se repeta din nou si din nou... Poate insemna ceva anume? Sau e doar imaginatia mea?
Funda ♥

Răspuns Câştigător
| Anonymus9 a răspuns:

Si mie mi se intampla sa visesz acelasi vis de mai multe ori, ba chiar si partea a doua laughing (stiu ca e ciudat). Este vorba de subconstientul tau care se gandeste la acest vis si semnificatia lui. Eu zic ca e vorba despre un pericol si cred ca ar trebui sa eviti spatiile nepopulate si intunecate.

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu inseamna nimic anume, daca in vis cel care te urmarea nu ti-a facut nici un rau nu ar trebui sa te ingrijorezi ca in realitate ti s-ar intampla ceva rau

| Carmen100 a răspuns:

Nu inseamna nimic, poate ai vazut un film, nu te ghida dupa ele, nu inseamna nimic happy Am avut si eu un vis din asta si uite, sunt intreaga!

| ilcmty a răspuns:

Buna!

Nu mi s-a intamplat sa mi se repete un vis dar la mine unele vise au avut macar 50 % adevar. Majoritatea la mine sunt vise despre temerile mele sau visele mele. Asa poate fi si la tine. Un sfat : nu-ti mai fie frica si gandese-te ca visul nu se vai mai repeta. Zi o rugaciune inainte de culcare si o sa fie bine, iti garantez.