| Maria1300 a întrebat:

Stiu ca unii dintre voi nu credeti in vise. In zilele urmatoare ma voi muta in alt apartament. Azi noapte am visat ca eram in acel apartament si din senin, s-au mai deschis doua usi. Am intrat pe una si am gasit o baie cu pereti foarte scunzi, incapere mare si la un moment dat,am vazut o femeie care dormea pe ceva (nu era pat,dar nu tin minte pe ce). Dintr-o data s-a trezit si de acolo nu mai stiu. Azi,cand imi faceam temele,am auzit ca si cum cineva mi-ar fi soptit numele, foarte ciudat. Nu eram cu nimeni acasa si nici nu am visat. laughing Oare sa fie imaginatia? Dar visul ce poate insemna?

4 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Fii linistita! Totul va fi OK! Ziua in care te vei muta va fi una frumoasa! Nu-ti bate capul pentru nimic! Nu ai auzit nimic si nu este nimic! Fa-i curatenie si stropeste cu apa sfanta totul! Mai tarziu, cand ai bani, cheama un preot sa faca festanie si totul va fi OK! Sedere placuta in noul apartament si multa sanatate!

| missfatadelatara a răspuns:

Aoleo fata te pomenești ca e vreo sora de care nu știi.

-Alo, Discovery? Am găsit încă un caz pentru Fenomene Stranii.

| Maria1300 explică (pentru missfatadelatara):

Multmesc pentru raspunsul tau care nu m-a ajutat cu nimic

| missfatadelatara a răspuns (pentru Maria1300):

Ăia de la TV descopereau adevărul când mergeau la fața locului.