| SabbySabbynutza a întrebat:

Asta seara incepe pariu cu viata:X:X:Xieee. Fetelor care este baiatul vostru favorit din lala band? si baieti care este fata voastra favorita din lala band!?:*:*:*va pup

4 răspunsuri:
| MaryaSiAtÂt a răspuns:

Buna! love struck Da,abia astept sa`mi vad preferatii! Poi,toti sunt fooarte draguti,dar Raphael Tudor(Cristi)e special,e preferatul meu! Pur si simplu il ador, e prea dulce, prea finutz! love struck Pupici!kiss

| l1feincolor a răspuns:

Pff,...mie imi place mai mult de Dima, apoi de Andrei big grin

| l1feincolor a răspuns:

Dar tie ?

| SabbySabbynutza explică:

Mie imi place de Dima:X, Cristi:X, Andrei:X si un pic de Vlad.:XFetele ati vazut ca sa amanat la 9:30crying din cauza lu baseee! basee e de vina!laughingva pup:*:*