| mariuka1998 a întrebat:

Astazi a fost ziua mea. As vrea sa fac o petrecere cam cu 6-7 fete. Imi dati si mie va rog niste jocuri de petrecere in afara de clasicele truth or dare sau never have i ever (app : avem 14 ani ) poate aveti idei. Ms happy

Răspuns Câştigător
| Psychic a răspuns:

Chestiile astea inventate de americani mi se par cele mai stupide.Mai bine va ocupati cu ceva mai constructiv, eventual va uitati pe site-uri de moda sa apreciati hainele frumoase