| cristinica56 a întrebat:

Azi imi o sa am o petrecere de ziua mea si as vrea sa-mi dati ceva jocuri ca sa nu ne plictisim.

Răspuns Câştigător
| AnaAmalia31 a răspuns:

Jucati ce incape intr-o valiza. Cineva zice alfabetul in gand, iar alta persoana, la un momendat zice stop. Cu litera care s-a oprit formati cuvinte care incep cu ea si care incap intr-o valiza. Faceti pe rand, aveti voie sa ziceti de 3 ori pas... cine a zis de 3 ori este dat afara din joc. Sper sa-ti placa! happy

3 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Jucati A/P[Adevar sau provocare], Flori, fete si baieti, Fazan, macao, Nasturel vino la mama laughing)rolling on the floor), Valiza, Poker, Telefonul fara fir, laughing, cine rade merita provocare [ Adica, trebuie cineva sa faca sa rada, iar ala/aia care a ras/au ras le vor pune o provocare mai hazlie].

| AIPS a răspuns:

Adevar sau provocare, dragoste sau razbunare ori procente/telefonul american/telefonul fara fir

| justme2025 a răspuns:

La multi ani!