| madalynamadyy a întrebat:

Astazi este ziua mea 16.05.2011 si voi da petrcerea sambata sau duminica nu stiu sigur. Daca ma puteti ajuta : vreau niste manele pe care sa putem dansa si niste melodii ce gen shakira. Cele mai bune primesc funda.

5 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Sall, si ----- La Multi Ani, sa fi fericita, si iubita. Banuiesc ca esti fata. Pa!

| AnnaMaariia a răspuns:

Buna! in primul rand "la multi ani!"...eu cred ca ai putea sa cauti muzica pe you tube supe internet.si nu sa le descarcihappy...sau sa puna fiecare ce ii place treaba tahappy

| CautNume a răspuns:

Cum sa nu ai habar cum sa cauti muzica pe youtube.omg.si ink ceva asculti manele?

| madalynamadyy explică:

Mersi. Am cautat pe net dar nu stiu cum sa scriu pe youtube

| madalynamadyy explică:

Multumes