| Giulia97Anna a întrebat:

ati fost vreodata indragostiti de un personaj din desene animate sau anime? acesta intrebare este valabila si pentru baieti.winking

5 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Am fost indragostita de shaggy din scooby doo laughing
dar mi-a trecut.
Dar iubirea vieti mele ramane Bugs bunny.

| Giulia97Anna explică (pentru JustMusic):

Da partea proasta e la mine ca sora mea s-a indragostit de fosta mea iubire yami din yu-gi-ohlaughing

| Giulia97Anna explică (pentru JustMusic):

Da partea proasta la mine e ca sora mea mai mica s-a indragostit de yami/atem din yu-gi-oh,laughing

| AndiNyctophilia a răspuns:

Încă mai sunt laughing
Ăia din anime sunt mult mai mișto decât retarzii din viața reală.

| scumpikxa a răspuns:

Desene animate si anime-uri nu, dar m-am indragostit de catva extraterestrii din niste jocuri video;-)