| Trandafiiiiiiiiiiiraș a întrebat:

Buna TPU.
Aveti niste idei de prins parul? Adica le multumesc celor care mi-au mai raspuns la o intrebare ca asta doar ca mie nu`mi sta bine cu exemplele alea.
N-as vrea ca sa merg cine stie cum cu parul la scoala dar nici sa-mi stea ca naiba.Nici nu stiu cum sa-l mai prind.Plus ca nici nu suport bretonu sa`mi vina-n >fata.(filat-tunsoarea)Asa ca pls niste idei?
FUNDA +VOT.

Răspuns Câştigător
| frumusik96 a răspuns:

Prindeti parul intr-o coada in crestetul capului apoi impleteste parul din coada formata dar impleteste strans dupa ce la-i impletit leaga cu un elastic capatul in asa fel sa nu se despleteasca apoi varfurile da-le cu spuma mi se pare o idee buna cand vi de la scoala til lasi asa si seara daca esi undeva si vrei sati lasi parul pe spate cand il desprinzi va sta ondulat

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
http://www.youtube.com/watch?v=8IpVGxF9DlU
Pa, pa.

| Tweetymrrr a răspuns:

Http://www.femeia.ro/......5-0-18.jpg
poti sa til pui pe moate ca sa ti-l faci cret:-"
Poti sa-ti faci un coc daca ai breton til lasi in fata si cu o coronita in niciun caz desprins pentru ca o sa-ti faca profesorii observatie.
Http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

Sper sa iti placa:)