| anonim_4396 a întrebat:

Buna!
Acum o luna am fost la coafor. Am parul lung, tuns in scari si filat la varfuri, si breton. De la o vreme bretonul sta cum vrea el. Nu prea stiu ce sa fac. ca sa stea drept, pe toata fruntea.
Idei. ceva thinking

Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Natashha a răspuns:

Placa de par nu e o solutie, iti arde parul si peste timp devine urat.incearca si foloseste putin fixativ imediat dupa baie cand e ud, si nu o sa mai ai probleme.Iti dai seama ca daca iti faci doar bretonul cu placa si el va fi drept,iar restul` capului nu va sta vulvoi?laughing nu incerca sa ti-l "lingi" sau sa-l faci prea drept, asa pe toata fruntea, pentru ca nu iti va sta binewinking!

| username6636 a răspuns (pentru Natashha):

Ai dreptate...ma gandeam sa-mi fac tot parul. oricum de obicei ma fac cu placa, dar chiar si asa bretonul tot cum vrea el sta! laughing O sa incerc cu fixativul. Merci!

4 răspunsuri:
| username6636 a răspuns:

Mda. era oarecum logic laughing

| anomiserarac1996 a răspuns:

O solutie : happy placa laughing

| marytare62 a răspuns:

Intinde-l cu placa