| ina14 a întrebat:

Buna TPU azi in parc am intalnit un baiat el parea dragut si nu stiu cum il cheama de unde e unde sta dar el parea chiar de treabasi vorbea frumos cu toti din jurul lui va rog ma puteti ajuta sa mai il vad odata si cum sa fac asta iar acum sa pot vorbi cu el.Va rog sa ma ajuta-i.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noi nu avem cum sa te ajutam, pentru ca nu facem vrajibig grin
Poate ca nu o sa-l mai vezi niciodata pe acest baiatoh go on.
In fine, ca sa te incurajez, du-te mai des in parcul in care l-ai intalnit, si, in caz ca il vezi iar pe baiat, baga-te in vorba cu el, nu-l mai lasa sa plece fara sa ii stii macar numele.
Cere-i ID-ul de mess sau adresa de facebook ca sa mai vorbiti si in viitor! Bafta! kiss