| iubita23 a întrebat:

Buna fetelor, am si eu o problema si sper sa ma puteti sfatuii..De 1,2 ani tot incerc sa am parul lung insa nu reusesc fiindca varfurile mi se tocesc in permanenta si trebuie sa merg la sa-l filez.I'l tund cu gandul "ca de data asta va creste frumos si sanatos" insa dupa o saptamana iar il am tocit,ce se intampla?crying( Mentionez ca nu folosesc placa sau altceva care sa'l poata deteriora,am folosit si masca de la kallos,insa niciun rezultat,a si nu-mi spuneti sa folosesc ulei de ricin,fiindca l'am folosit si app ca mi l-a ars pe deasupra, am folosit ricinu' si in combinatie cu alte "chestii" si singur.Ce masca sa cumpar sau ce tratament, ce-mi recomandati? fundita celui mai bun rasp, multumesc!

2 răspunsuri:
| fetitzaplinadevise a răspuns:

Incearca cu otet la fiecare spalare, sau cu zeama de lamaie. Daca nu mege, incearca balsamul de la Pantene Pro-V restoratives.

| ioana1122334455 a răspuns:

Nu prea poti face nimic, asa e parul tau