| EllaDany1997 a întrebat:

Care sunt tehnicile prin care poți sa manipulezi o persoana? Adică tehnici de a aduce pe cineva pe calea dorita tie, sa poți sa o influentezi. Iar daca va gândiți ca vreau sa folosesc aceste tehnici in scop rău va inselati, mi-aș face rău mie. Pace!

3 răspunsuri:
| g00dmorning a răspuns:

Trebuie sa o ai la mana cu ceva. Mai exact, il santajezi cu un secret sau ceva.

| AnarchyUK a răspuns:

Manipulezi un om atunci când ai un caracter bine dezvoltat, ești un om inteligent și poți aduce argumente potrivite când e nevoie, pentru a schimba opinii.

| AryennSm a răspuns:

Trebuie sa stii ca acel obiect/acea persoana iti apartine in totalitate, iar apoi poti face ce vrei cu ea. Intreaba pe Illuminati, sigur stie. big grin