| Panteraa a întrebat:

Cat m-ar costa sa fac un majorat pe seara la un restaurant cu un numar in jur de 30 de invitati? Stiu ca depinde de local, de mancare etc dar as vrea sa stiu un pret cu aproximatie.

1 răspuns:
| heyromania a răspuns:

Pai eu mi-am facut aniversarea deoarece nu am ajuns la performanta majoratului, cu 48 de cunostinte si am platit in jur de 2.900 de lei, pai te-ar costa in jur la vreau 1.800- 2.000 de lei daca vrei sa le oferi tot! happy