| Andrada301 a întrebat:

Buna tpu...caut admini activi la o pagina pe facebook se numeste 'ma inec in sentimente' si are 500 de like-uri...cine vrea sa fie si poate sa creasca si like-urile?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Si eu caut admini la pagina mea ''Razi la Maxim'' care are 15.000 like-uri, daca ai fi interesata, ti-as putea da eu admin pe ea sa-ti poti face reclama pe pagina ta sa cresti in lke-uri, dar sa mai postezi din cand in cand si pe pagina mea, ce zici? happy

| Andrada301 explică (pentru Jipa95):

Da-mi te rogg linkul de la facebook-ul tau si iti dau add...multumesc mult de ofeta... vorbim pe facebook

| Andrada301 explică (pentru Jipa95):

Imi dai facebook-ul tau?

4 răspunsuri:
| Imstrong a răspuns:

Incearca s-o mai cresti ca e prea micawinking

| Andrada301 explică:

Jipa95 da-mi facebook-ul tau si vorbim acolo ok? mersiii de oferta