| Bruma_Georgiana_1994 a întrebat:

Ce anume trebuie să recapitulez pentru evaluarea națională clasa VIII la română și matematică? Vreau răspunsuri complete. Dau fundăă. :*

5 răspunsuri:
| Andreia98 a răspuns:

Eu sunt in aceeasi situatie insa noua ne-a adus doamna diriginta la scoala.

| Pumpkin a răspuns:

Cam tot ce ai facut pana acum.Cumpara-ti carti cu modele de teste pentru evaluarea nationala (sunt facute exact dupa structura examenului ) sau cauta pe net modele si exerseaza! asta e cea mai buna metoda de recapitulare, parerea mea.
Mult succes la examen :*

| yo547 a răspuns:

Materia pentru evaluare axeaza-te mai mult pe operele literare la lb. romana si la functii la matematica. Funda?

| LuMix a răspuns:

Absolut totul ce ai invatat pana in a VIII.
Funda thumbs up

Răspuns utilizator avertizat