| Ionelaaaaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Ce as putea face pe vremea asta ploioasa ca ma plictisesc enorm! :-( Funda! kiss

Răspuns Câştigător
| betty678 a răspuns:

Uită-t la un film. Citeşte. Stai pe facebook, mess sau orice altă reţea de socializare. Cheamă o prietenă la tine, timpul trece repede când sunteţi mai mulţi. Sper că te-am ajutat.

5 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Http://en.akinator.com/personnages/jeu?reset=1

Eventual, vizionează un film.

| Cupcake a răspuns:

Te poti uita la un film, poti citi o carte sau (stiu o sa sune abstract) daca esti la liceu, facultate etc, poti invatalaughing Este si aceasta o solutie si in plus faci ceva productiv. Sau si mai bine, daca tot te afli pe TPU, poti ajuta alti utilizatori cu problemele lor. Sper ca te-am ajutat. Pup

| SoBerzerk a răspuns:

Citeşte o carte!

| tiberiu31 a răspuns:

Cand ploua cel mai fain este sa citesti..sau sa te uiti la un film laughing