| andri22 a întrebat:

Buna TPU ce as putea sa ii cumpar unei fete de majoratul ei si sa fiu convinsa ca ar fi multumita macar in mare parte! Funda?

5 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

In functie de buget si de gusturile domnioarei in cauza poti alege: o bratara din argint, un ceas, un parfum bun, un telefon.

| fuzzer a răspuns:

Ceva ce-i place ei mult.

Probabil o camasa, un cd, cu cantaretul ei preferat, o carte etc.

Ceva creativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum, un ceas sau un urs mare de pluș.

| ceaiuldetei a răspuns:

Trebuie să o cunoști bine, în primul rând. Apoi, caută să vezi ce pasiuni are sau ce îi place.

În funcție de asta, vei ști ce să alegi. Poate îi plac cărțile. Bijuteriile. Parfumurile. Țoalele. Animalele. Florile. Discurile.

Alege-i ceva simbolic. Nu trebuie neapărat să cheltui o grămadă, ca să îi faci cuiva un cadou pe plac.

Vezi și tu ce iese. : ) Succese.

| puffumik a răspuns:

Un mar