| anonim_4396 a întrebat:

Ce as putea sa cumpar pentru o prietena care isi face majoratul?

6 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Un cadou

| joanamm23987465 a răspuns:

Pai. sunt destul de multe lucruri pe care le poti cumpara ex:
Un parfum
U lantisor cu bratara si cercei cu ceva aparte
iai putea lua o fustita alba simpla pe care sa fie scrisa diferite mesaje de majorat de la tine si poate de la prieteni tai, iar pe spate sa fie o fata de soricel sau pisicuta pe care sa scrie mitu, pitu sau ori ce nume haios
Un ursulet mare care sa aiba o felicitare si ciocolata
Un animal de companie, depinde daca ii plack animalele!
Un ceas de mana sau pentru perete
Un epilator de picioare
Un uscator de par
Un album foto
Un parfum de firma
Un set de machiaj rezistent
Un set de unghii cu lacuri etc
Un set de ingrijit parul, picioarele si corpul
Orama foto digitala
O pereche de role (daca ii place sportul sau dacka nu are!)\
Un Ipod
si cam atat deci poate o sa te ajute, si sper! funda te rog, big grin

| pufoasa a răspuns:

Ai putea sa ii cumperi o suzeta:d. de majoratul meu am primit un biberon...si mi-au pus in el whisky si m-au pus sa beaubig grin funda?happy

Răspuns utilizator avertizat
| aly02 a răspuns:

Poi i-ai putea 2 bielete intr-o tara straine.
Un minileptop
Sau o placa de par.
Fundaaaapuppy dog eyes.Te roooooog!puppy dog eyes

| Annie_5136 a răspuns:

Un parfum bun, niste bijuterii frumoase sau un obiect deco care sa-i aminteasca de tine. happy