| BiscuiteCioco a întrebat:

:* Ce cadou spuneti ca ar trebui sa ii fac verisoarei mele de ziua ei? Face 19 ani. happy

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună dimineaţa biscuite, încearcă să gândeşti un pic ce iar plăcea ce poartă, este imposibil să nu-i găseşti măcar un mic cadou dar sufletesc să aibă o importanţă mare. Cu ocazia iernei ai putea să îi ei o căciuliţă blănită, sau o gecuţă orice fashion, gândeştete bine şi fi politicoasă, ai grijă de tine.
Te pup, o zi frumoasă în continuare!

| BiscuiteCioco explică (pentru Brâncuşi):

Multumesc. Deasemenea! :*

| Scumpilicii a răspuns (pentru Brâncuşi):

Heii.;* Brancusi, ma poti ajuta si pe mine cu o idee de cadou? puppy dog eyes3♥. Maine, ma duc la ziua unui coleg, si nu prea stiu ce sa ii iau thinking Tu ce zici? big grin

10 răspunsuri:
| Euletitia a răspuns:

Buna! Poti sa-im cumperi ceva de imbaracat, ca de exemplu o rochie frumoasa, in culoarea ei preferata, o esarfa de matase naturala, cu un imprimeu dragut, un pulover de4 casmir mai deosebit, o poseta din piele naturala eleganta, o pereche de pantofi din piele deosebiti, sau un acccesoriu, cum ar fi un ceas de mana elegant, un colierde perle, un lantisor cu panadtaiv cuinitiala ei sau o pereche de cercei ori o bratara din aur sau argint(daca iti permite bugetul). Cosmeticele de asemenea sunt cadouri ideale pentru fete. Cumpara-i parfumul preferat sau o trusa completa de manichiura cu vreo 5-6 oje sau o trusa de machiaj sau, si mai bine, ia-i vouchere la salonul de cosmetia/manichiura/coafura pe care il frecvnteaza. Ai mai putea opta pentru un obiectdecorativ, o iconita pictata manual sau imbracata in argint cu Maica domnului sau cu sfantul al carui nume il poarta, unn bibvelou, un obiect confectionat de tine manual sau daca ii place sa citeasca ia-i o colectie de carti din genul preferat sau, de ce nu, un CD cu muzica preferata. Poti adauga si ceav mai deosebit, cum ar fio poza cu voi doi/doua in rama sau un album de pozde cu voi doi/doua de cand ertai mici si pana in prezent, la varsta de 19 ani. Nu uita sa-i oferi si un tranadfir roz sau alb sau floarea ei preferata si o cutie de bomboane fine de ciocolata, "s-o indulcesti".La multi ani verisoarei tale!

| BiscuiteCioco explică (pentru Euletitia):

Multumesc! Si pe mine ma cheama tot Letitia.happy

| Euletitia a răspuns (pentru BiscuiteCioco):

Letitia nu e numele meu real...e un nume pe care il folosesc ca pseudonim pe acest site, asa cum nici numele tau de user TPU nu include nunele tau real.

| BiscuiteCioco explică (pentru Euletitia):

Ahaa.laughing Ok

| Scumpilicii a răspuns:

Ii poti cumpara ceva simbolic, dat din inima puppy dog eyes. Spre exemplu, o cutie de bomboane + un hobby de al ei, sau o esarfa mai cool :d. Sper ca te-am ajutat.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Scumpilicii):

Bună ziua, băieţi au preferinţe mai scumpe, dar ca idee îţi pot spune câteva cadouri, dar în primul rând trebuie să le merite. Un ceas ar fi perfect, ceva cât de cât uşor costisitor, apoi un tricou cu un personaj pe el, megusta, orice este binevoit şi primit, uneori nu cadouri sunt importante la un sărbătorit...
O zi minunată îţi doresc!

| Scumpilicii a răspuns (pentru Brâncuşi):

Multumesc mult!

| lucianlucica99 a răspuns:

Poti sa-i cumperi haine noi sau sa o duci la coafor sau sa o duci la cofetarie