| ANAx300 a întrebat:

Ce facultate poti sa urmezi daca termini profil de filologie sau de stiinte sociale?

Răspuns Câştigător
| AndradaE a răspuns:

Drept, Jurnalism, Stiinte politice, Psihologie, Litere si limbi straine, Academia de politie si mai sunt cateva, dar astea in principal. happy

2 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Poti sa urmezi orice facultate doresti. Dar fiindeca intrebi voi raspunde: Litere, Jurnalism, Istorie, Facultatea de Psihologie si Stiintele Educatiei, Sociologie, Asistenta sociala, Limbi straine, Drept, Stiinte politice, Geografie, Filosofie.

| Lynna a răspuns:

Buna. Eu sunt la filo. Poti sa urmezi :
Litere
Drept
Academia de politie
Limbi straine
Stiinte sociale
Stiinte politice
Jurnalism
Relatii publice
Relatii intrenationale
Istorie si filozofie
Geografie
Psihologie