| fdyourgod a întrebat:

ce inseamna asta Pagina solicitată de tine nu a fost găsită.
E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici.
Acasă
Înapoi la pagina anterioară imi apare cand intru pe profilul de facebook al unui prieten

1 răspuns:
| MihaiTT a răspuns:

Citez din intrebarea ta:
E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici.

exact aia inseamna happy