| Georgyyyyyyy a întrebat:

Hey TPU... vreau putin ajutor deoarece nu inteleg cv:am avut o prietena in lista si nu stiu ce s-a intamplat ca nu o mai am in lista si nu ma sters sau sa stearga cineva. pur si simplu cand intru sa ii dau accept imi apare asta Pagina solicitată de tine nu a fost găsită.
E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici.

Acasă
Înapoi la pagina anterioară
ce se intampla?straight face

6 răspunsuri:
| alexTT a răspuns:

Daca vrei sa te poata ajuta cineva scrie si in ce lista vrei sa o adaugi.

| Georgyyyyyyy explică (pentru alexTT):

Aici e vorba de facebookhappy

| alexTT a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

Intra pe profilul ei si daca apare ca nu o ai la prieteni incearca sa ii trimiti tu o cerere de prietenie.

| Georgyyyyyyy explică (pentru alexTT):

Pa idau p profilul ei si imi apare astatongueagina solicitată de tine nu a fost găsită.

E posibil să fi urmat o legătură expirată sau să fi scris greşit adresa. Pentru unele adrese contează diferenţele litere mari/litere mici.
nu inteleg ce are

| alexTT a răspuns (pentru Georgyyyyyyy):

O fi o eroare del a facebook, incearca si tu maine.

| Georgyyyyyyy explică (pentru alexTT):

Mda.