| Swallow a întrebat:

ce mai faceti dragilor?! am si eu o itnrebare. Stiti vre`un program pentru a descarca videouri`le de pe youtube?! va roooog, dar sa pot sal downlandez online si gratis. Mersi mult, funda :*

Răspuns Câştigător
| Directioner69 a răspuns:

Real Player se numeste happy
Eu il folosesc de cativa ani, dar au aparut si versiuni noi
Ai downloader, converter (ca sa le transformi in ce format vrei) etc.
Sper ca ajuta happy

5 răspunsuri:
| doriiy a răspuns:

Dvd soft free studio

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Keepvid.com Scri linkul videoului in dreptunghiu ingust de sus, dai download dupa el iti gasesti video si tu selectezi de acolo caliatea si ce format vrei si gata, ti-l downloadeaza. Fara programe de instalatwinking

| Hevnoraak a răspuns:

Poti să foloseşti site-ul ăsta http://www.flv2mp3.com/

| Swallow explică (pentru Hevnoraak):

Nu am vrut sa descarc melodia ci video`ul straight face

| zapotech a răspuns:

Downloadeaza : Free download manager.Il instalezi, apoi, te duci pe youtube.Te duci la filmu care vrei sa il copii, si ai sa vezi ca apare in stanga sus la video, o chestie : Download.E super usor.happy