| anonim_4396 a întrebat:

ce mâncăruri/legume/fructe stiti, care sa aiba putine calorii? Dau funda la cele mai bune si rapide raspunsuri happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bun,in categoria legume intra telina, spanacul, sfecla, etc... A doua categorie de fructe intra Kiwi prune, capsunile etc... Și ultima categorie este de mâncare, aici intra supa de dovlecei, fasole verde doar ce este sănătos

3 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Mai bine cauta pe internet tabel caloric fructe sau legume si te informezi de acolo
O seara frumoasa! happy

| 1231242 a răspuns:

Se vede ca nu m-ai inteles,ideea este sa te ingrasi, nu sa slabesti, serios acum esti extrem de slaba.Dar ma rog, cum vrei tu, toate fructele si legumele au putine calorii.De exemplu un mar intreg are 52 calorii, iar o rosie are intreaga are 17 calorii.Pentru binele tau sper sa ai fund mistowinking

| Razvan0812 a răspuns:

E un tabel cu mancaruri si calorii, si Pepenele, ca o felie medie de pepene are 48 calorii