| Maria_Alecsandra_1993 a întrebat:

Ce parere aveti de colegiul national Mihai Viteazu? dar de Nichita stanescu? eu vreau sa intru la mate-info, iar legat de medie, nu conteaza pentru ca o am big grin Profa de mate mi-a spus sa ma duc la nichita pentru ca acolo se face carte si in plus am auzit ca la mihai viteazu copiii se drogheaza, nu fac ore, sunt fitosi etc.
Aaa si scuzati categoria daca nu e buna, sunt nouawinking

Răspuns Câştigător
| Manfred a răspuns:

Stii amuzant e ca eu am auzit ca la Mihai viteazul e unr egim mai comunist decat comunisti unde doar inveti...cel mai bine, du-te intr-o zi pe acolo si intreaba-i pe elevi cand ies de la ore

| Maria_Alecsandra_1993 explică (pentru Manfred):

Pai am vorbit cu o fata, care a fost la noi in scoala. A zis ca e super si ca daca as avea medie( pe care o am) sa intru.

| manele20123onlinelolxdxdmwtf a răspuns (pentru Maria_Alecsandra_1993):

Crezi ca eu pot sa intru cu 9.76?

| Maria_Alecsandra_1993 explică (pentru manele20123onlinelolxdxdmwtf):

La ce profil? cu media asta intri la oricare in afara de mate info bilingv englezabig grin