| deliqventa13 a întrebat:

CE parere aveti despre acest telefon? Merita banii? :*
http://www.cel.ro/telefoane-mobile/telefon-mobil-lg-l70- d320-white-l/poze

2 răspunsuri:
| MariaaFairytale a răspuns:

Mie imi pare bun, acumd depinde dc vrei sa il cumperi. Pentru ca atatia bani iti perimiti pentru un telefon nou si chiar iti doresti unul sau pentru ca chiar iti place tie acest model :*
Iti spun asta ca sa nu iti para rau ca l-ai cumparatlaughing

| deliqventa13 explică (pentru MariaaFairytale):

Mi-l doresc, imi place mult, am gasit mai multe modele dar asta e preferatul meu, as vrea sa stiu daca este bun happy