| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatul pe picioare la barbati,daca sunt drepte si frumoase ca la o fata si nu are fire groase, trebuie sa stea cu parul pe picioare? Doar ca e barbat? Cum le place la fete sa arate un baiat? cu par pe picioare sau fara?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Alea care vor baieti epilati stau cu homosexuali. Sau vor sa devina femei in viitor

| Deserth a răspuns (pentru mgtow):

Pai si sportivii sunt homosexuali sau cum, ca nu inteleg.Am auzit ca la unele fete le este scarba de parul de pe picioare la barbati

| mgtow a răspuns (pentru Deserth):

La sportivi le e rusine sa stea cu par pe picioare dar dupa aia le creste de 2 ori mai mult

| Adry05 a răspuns:

Mi-e indiferent. Sunt ok si cu cei epilati si cu cei neepilati.

| AshuraElric a răspuns:

Nu contează cum le place altora. Dacă tu nu ai probleme cu el îl poţi păstra. happy Recoandat ar fi să scapi de părul din zonele în care transpiraţia este excesivă.

| Violleta2022 a răspuns:

Personal, prefer barbatii cu par, ca sa arate cat mai masculin, nu efeminati, precum cocotele masculine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu nu am auzit femei carora sa le fie scarbita de parul de pe picioare la barbati