| oceanfreshair a întrebat:

Ce parere aveti despre noua trupa La La Band si care este artistul vostru preferat? De ce? Funda pentru cel/cea care are cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| BluLăvzIu a răspuns:

Buna! Sincer, e foarte foarte greu sa aleg dintre cei de la La La Band.Ador enorm trupa si ii iubesc pe toti.Toti cei 20 de tineri sunt talentati si merita sa fie vedete.Defapt ei sunt deja cu totii niste vedete.Acesti tineri au reusit prin talentul lor incredibil, dar si cu putin noroc sa ajunga departe. Fara putin noroc in viata nu se poatebig grin.In pariu cu viata imi place cel mai mult(ca personaj) de :Andrei,Ioana,Cristi,Ancutza, Sara, Monica si Dimabig grin.Dai fundita?

3 răspunsuri:
| EuTeAjutÎnPermanenta a răspuns:

La la band-o super trupa de tineri alesi din 30.000 de oameni.mi se par ca sunt foarte cool si au o voce nepretuita. cel mai mult imi place de ioana(alina eremia) deoarece are o voce care atinge orice nota, in plus este si frumoasa si personajul principal.

| oceanfreshair explică:

Hey! Si mie imi place de Raphael Tudor...e cel mai dragut si mai "hot" dintre totilaughingwinking

| CokY a răspuns:

Cum a spus si bia si cel mai mult imi plc de Raphael Tudor (Cristi) love struck