| raduking a întrebat:

Care este trupa/artistul vostru preferat si cantecul preferat?
Al meu este trupa Linkin Park si iubesc toate cantecele lorbig grinbig grin!

Răspuns Câştigător
| imaqtpie a răspuns:

Linkin park

5 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Nu am o trupa preferata. Am mai multe:
Metallica
Megadeth
Children of Bodom
Burzum
Whitesnake
Led Zeppelin
Queen
Pink Floyd
AC/DC
Nirvana
Manowar
Guns n Roses
Iron Maiden

Melodia preferata...hmm
Hai sa zic Iron Maiden - Fear of the dark

Bafta!

| FucktheSystem a răspuns:

Trupa favorita este System of a down. Cantecul favorit Swet child o mine-Guns n roses.

| AnaisC a răspuns:

Trupa preferata(eu o numesc de suflet):
Bon Jovi
Cantecul:
Guns N'Roses-Welcome to the jungle
Artistul:
Slash
Rock on!
www.WarAndRiot.blogspot.com

Răspuns utilizator avertizat
| Miky a răspuns:

Si mie imi place Linkin Park dar trupa mea preferata e Tokio Hotel iar la categoria cu artistul preferar sunt mai multi si in legaruta cu cantecul preferat iubsc toate melodiile de la tokio hotel dar in special automatic, pain of love, hey you etclaughing