| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Dexter? Ce seriale faine mai stiti ( in afara de Prison Break, La Femme Nikita, Lie to me, Grey's Anatomy, House M. D., The Mentalist - pentru ca le-am vazut) si daca imi puteti spune foarte pe scurt si despre ce este vorba... Multumesc! FUNDA!

1 răspuns:
| IasmiMina a răspuns:

Misterele casei Anubis este vorba despre niste elevi care incearca sa descopere misterele casei si toate sunt legate de directorul domnul Victor. funda?