| Crisyy a întrebat:

Ce seriale faine stiti?

Sa va dau o idee cam ce am vazut si ce vad in prezent tonguerison Break, Supernatural, House, Grey's anatomy, Criminal Minds, Gossip Girl, Csi:NY, The mentalist, 90210, NCIS, NCIS:LA, Dexter, OTH, Dark blue, The OC, Life unexpected, Hellcats, The moonlight, Pretty little liars, Hawaii five-o, Chase, Lost, Rookie blue, Psych, The good wife, Californication, Host Whisperer, Miami Medical.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Iti pun la dispozitie colectia mea de seriale (sari peste cele, care le-ai vazut deja): 1. "Dexter"; 2. "Heroes"; 3. "Criminal minds"; 4. "Lie to me"; 5. "Modern family"; 6. "Desperate housviwes"; 7. "Eastwick"; 8. "Flash forward"; 9. "Fringe"; 10. "The mentalist"; 11. "Parks and recreatoin"; 12. "Bones"; 13. "NCIS"; 14. "NCIS Los Angeles"; 15. "House M. D."; 16. "CSI"; 17. "CSI Miami"; 18. "CSI New York"; 19. "Numb3rs"; 20. "Prison Break"; 21. "Queer as Folk" (interzis minorilor); 22. "Dead Like Me"; 23. "Cold case"; 24. "Nip Tuck"; 25. "Hotel Babylon"; 26. "Private Practice"; 27. "Weeds"; 28. "Surviving suburbia"; 29. "Damages"; 30. "Cashmere Mafia"; 31. "The 4400"; 32. "The lost room"; 33. "Without A Trace"; 34. "Love Monkey"; 35. "Two And A Half Men", 36. "Breaking Bad"; 37. "Nurse Jackie"; 38. "The 4400"; 39. "The lost room"; 40. "Grey`s anatomy"; 41. "Royal Pains".

P. S. Daca n-o sa stii, de unde sa le descarci, sa-mi scrii un mesaj privat, si o sa te indrum. Vizionare placuta! Numai bine!

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mda ...eu ma uit la dexter big grin

| Daria a răspuns:

Mie pe langa Pretty little liars, pe care l-ai vazut, mai imi place si The vampire diaries si 10 things i hate about you.

| pwp a răspuns:

Eu ma uit la :
Jurnalele Vampirilor si Chuck

pa-pa

| Claudia_4421 a răspuns:

1. Castle
2. Hustle
3. V
4. Flash Forward
5. 24
6. Merlin
7. True Blood

Sper ca ti-am fost de ajutor! puppy dog eyes Funda?