| anonim_4396 a întrebat:

ce probe se dau la miss&mister la balul bobocilor? dar la preselctie? la miss cate tinute trebuie sa adopti? si ce fel de tinute? ceva pareri? urgent va rog, preselectia este peste 2 zile.happy

5 răspunsuri:
| gigel68 a răspuns:

Daca vrei sa iesi in primele locuri, asigura-te ca parintii tai or sa sponsorizeze evenimentul pe masura. sau ca cei mai multi bani vor veni din partea ta. am fost la multe licee la bal si in majoritatea cazurilor, miss au iesit fiicele celor cu multi bani, chiar daca alte concurente au fost peste ele.

| Skiipper a răspuns:

Pai la miss&mister vor fi prima data probe de talent : va trebuii sa canti sau sa dansezi sau sa zici o poezi, apoi proba de cultura genera ( intrebari din istorie.geografie ) iar apoi depinde... ultima proba cei care organizeaza balul o fac,este de preferat sa ai doua tinute, nu trebuie prea impopotonate, acum depinde si de preferinte :)) uite cateva tinute pe care le poti purta http://www.google.ro/......tp?/imgres http://www.google.ro/......tp?/imgres poti asorta la niste pantofi negri cu toc. succes;)

| aang99 a răspuns:

Dupa cate stiu eu s face pe perechi dar doar un miss va fi nu o sa fie probe dificile.

| MG4Life a răspuns:

Dansuri ( o sa ai nevoie sa dansezi cu o fata ), voce, corp frumos, fata frumoasa, sa rezisti la toate insultele posibile, si sa stai mereu cu fruntea in fata!
Ce fel de tinute? Depinde de ce alege juriu'...
Eu nu m-am dus la mister, desi am fost rugat, nu am voce, nu stiu sa dansez, daca te pricepi merita, castigi respect!
Bafta, alege ce e mai bine!

| LoOvE a răspuns (pentru MG4Life):

Adica cum castigi respect?