| AnamariaSiAtatFacarilor a întrebat:

Ce sa aleg dintre Tableta si Samsung Galaxy S 2 despre care as putea spune ca este o tableta in miniatura dar pe care poti sa si vorbesti si sa ai mai multe aplicatii...?

Răspuns Câştigător
| RaReSh17 a răspuns:

Samsung galaxy s2. ai multe aplicatii, are un design frumos rau, si calitatea imaginilor, videoclipurilor sunt HD.

4 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

NU va mai luati Samsung, sunt produse pentru piata, dar sunt proaste, se degradeaza repede ca performante si calitatea lasa de dorit. La ce sa te astepti de la chestii nipone?! laughing

Toate cacaturile Samsung sunt gandite pentru a fi cat mai ieftine, nu cat mai calitative.

| Nicoleta3435 a răspuns:

Samsung daaaa

| ღKimKimmyღ a răspuns:

Samsung Galaxy S 2.

| EuSiatata a răspuns:

Eu cred ca Samsung Galaxy S 2 este mai bun pentru ca are camera mare multe aplicatii poti sa vorbestii la el si are si multa memorie!