| eu_8616 a întrebat:

ce siteuri stiti pentru modificat poze?

9 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Photoshop, Photoscape, PhotoEditor, PhotoFunia.

| Chryssuu a răspuns:

Http://www.picnik.com/ Asta este cel mai tare:)

| lalamania a răspuns:

Buna TPU! draga iti recomand piZap.com este un site de modificat poze foarte bun,,,,
sper ca te-am ajutat,,, funda?puppy dog eyeskiss/kiss

| EuPeTineTeIubesc a răspuns:

Buna! Eu cu picnik modific toate pozele. Uite: www.picnik.com

| andreiboss44545 a răspuns:

Photoshop,photoscape,taaz,pizap,pho.to,pikjoke.net,photoinstrument,funphotobox,captain.it,blingee,piknik,photofunia,etc.Funditzabatting eyelashes?

| Dariuca2000 a răspuns:

Poti sa intri pe www.photofunia.com.Poti sa modifici poze multe

| PatriiPufarina a răspuns:

Sunt programe care trebuie download-ate si unele care nu. cateva exemple de programe care necesita download sunt: Photoshop si Photoscape( Il folosesc si este foarte bun) dar poti folosi programe d emodificat si online precum: Blingee si Fotoflexer. happy