| CrazyYoyo a întrebat:

cei care mi-ai citit intrebarea despre acea prietena care am ajutat`o si dupa m`a alungat.
Azi m-am certat cu ea big grin de fapt thinking a inceput sa ma injure ca cica mi-am luat nasu` la purtare ca de cand numai vorbesc cu ea am inceput sa vorbesc cu altelestraight face pana la urma ea mi-a spus ca se pisa pe mine si normal trebuie s`o ignor.
Am ignorat`o dupa mi-a aruncat un corn in cap angry am ignorat`o big grin dupa, a inceput sa se uite la mine si apoi sa rada cu cealalta colega raised eyebrows si a inceput sa spuna ca ma bate raised eyebrows
Ma bate de cerolling on the floor? ca o ignor? probabil se simte jignita prin aceasta "ignoranta" asa-i?

Ce sa-i spun ca sa ma lase in pace? ca am incercat orice si tot nesimtita eee

Răspuns Câştigător
| PrettyKitten a răspuns:

Bunabig grin in primul rand nu cred ca iti era o prietena adevarata, asa-s unele, stau cu tine pana au nevoie de ceva dpa care te ignora.Ce sa zic daca iti mai arunca un corn in cap spune-i:
'Acest lucru copilaresc il faceam eu in clasa 1", daca se uita la tine urat spune-i:"Stiu ca arat mai bine decat tine, dar nu te mai uita asa ca te faci de ras" si partea ca cica te bate dar ce se crede ea "superman" mai exact "superwomen". Aceste gesturi pe care le face ea sunt inacceptabile, se comporta ca un copil dupa ce tu ai ajutat-o.
Un singur lucru mai este de spus: Ai grija cu cine te imprietenesti!
Daca vrea sa te loveasca sa-ti amintesti, violenta nu este o solutie. Daca mie mi s-ar fi intamplat asa ceva as fi facut-o de ras.Pentru ca este cel mai dureros lucru. Sper ca am fost de ajutor Byebig grin

1 răspuns: