| BBAlyss a întrebat:

Buna TPU
Cine imi poate recomanda filme horror cu grupuri de tineri care merg de exemplu undeva in excursie si sunt omorati unul cate unul big grin
Cele mai multe primesc funda.

6 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Venom, House of Wax, The Texas Chainsaw Massacre, My Bloody Valentine, I Know What You Did Last Summer, Wrong Turn, Tamara.

| pitikaaa a răspuns:

The exorcist. happy

| Cherilyn a răspuns:

Buna!
Stiu ce-ai facut asta-vara, Prom night, Casa de ceara, Venom, cam atatea stiubatting eyelashes

| Rape a răspuns:

-I Know What You Did Last Summer
-The Final Destination (seria)
-I'll Always Know What You Did Last Summer
-Wrong turn (seria)

| ZzzX a răspuns:

Wrong turn 1, 2, 3, 4happy Este exact ceea ce cauti tu! te asigur!happy

| biencutza67 a răspuns:

Night of the demons, hostel, a haunting in salem, scary movie 1 2 3 4.