| anonim21121 a întrebat:

CIne stie niste filme de groaza faine. cu grupuri de oameni care pleaca in vacanta sau excursie si dupa ce au ajuns incepe sa fie omorati unu cate unu ceva in genu asta.Dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| Zumzooma a răspuns:

Salut! Incearca seria Wrong Turn, sunt 5 dar eu ti le-as recomanda numai pe primele 2, si pe urmatoarele:
13 Hours In A Warehouse (2008)
247°F (2011)
Chernobyl Diaries (2012)
Hatchet (2006)
Hatchet II (2010).
Ultimele doua filme sunt mai mult parodii la filmele horror, dar sunt foarte interesante. Sper sa-ti placa!

3 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Incearca "Stiu ce ai facut asta vara" si "nu am uitat ce ai facut asta vara" Merita.
Dar si Sorority Row ar putea fi thinking

| ascovit a răspuns:

Incearca "Stiu ce ai facut asta vara" si "nu am uitat ce ai facut asta vara" Merita.
Dar si Sorority Row ar putea fi thinking Si de ce nu Eden lake

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Ai vazut ''Stiu ce ai facut asta vara''?
este ceea ce descriii tu!