| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Cine ma poate ajuta cu o problema? Azi am vrut sa intru pe pagina mea de facebook si am vazut ca nu mai pot intra deoarece nu mai sunt admina.Ce pot sa fac in acest caz? Cum o pot recupera? Unde sa dau daca se poate? Cine imi explica pas cu pas cum trebuie facut, ii dau fundita! Va roooog sad Era singura care o aveam sad Trebuie sa fie ceva cumva sa o pot recupera crying
Multumesc anticipat sad

3 răspunsuri:
| Biankutza99 a răspuns:

Tu ai creat pagina? Daca nu, te-a scos admina principala, daca da atunci nu stiu, nu mi s-a intamplat...winking

| Lil2828 a răspuns (pentru Biankutza99):

Da,eu am creat pagina! :-s sad