| CoCo_9349 a întrebat:

Cineva din Targoviste imi poate spune unde este restaurantul Tex? Stiu ca este pe langa Biserica Alba dar as vrea sa stiu adresa exacta. Daca se poate as dori si un site "oficial" al acestui restaurant. Multumesc! :*

Răspuns Câştigător
| AnonimuXYZ a răspuns:

Buna! un site oficial nu cred ca exista, si nu stiu exact cum sa-ti explic exact unde este. Dar pot sa te ajut spunandu-ti ca Tex-ul este de fapt Mexican Hat(sau cam asa ceva) big grin mai mult nu mai stiu :*