| User a întrebat:

Unde as putea gasi Windows Last XP? (bine, stiu ca pe netlaughing da' as dori daca se poate o adresa exacta pentru ca ce am gasit eu e plin de virusi8-) ). Ms.

14 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Mie nu mi se pare prea "stralucit". Iti recomand Windows xp service pack 3(are teme de vista) sau chiar Windows 7.

| Broadband a răspuns:

Last xp 14 e tot ca xp normal numa ca are multe de la vista: ex, teme, jocuri, screensavere etc.

| Broadband a răspuns:

Te-as ajuta dar nu stiu, un prieten mi l-a facut si mie, til trimit prin mess laughing glumeam

| thizizme a răspuns:

Dupa umila mea parere, last XP e mai rau decat XP-ul nemodificat.

| Nic a răspuns:

Vad ca ai primit sfaturi destul de bune. Daca ai nevoie de invitatie pe un tracker romanesc da-mi un mesaj happy

| marioooarmani a răspuns:

Mai fratilor eu il am instala pe pc dar daca imi spuneti cum sa fac sa-i fac imagine poate va ajut eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey misterio te contrazic am eu in kal proffesion si home edition si nu are teme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Omu intreaba de unde poate lua last xp happy... iar voi sariti de la subiect, nu vrea nici xp normal sau alte teme puse peste big grin...doar un link despre last xp, imi pare rau ca nu-l pot ajuta pentru ca asta caut si eu sad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Last xp este foarte bun l-am avut dar imi pare rau ca nu-ti pot da o adresa

| Faicu a răspuns:

Windows-ul LastXP e cel mai bun in special versiunile v22, v23... Eu il am si il consider ca fiind cel mai bun Windows!

| aliniacob a răspuns:

Salut last xp este creat de un prieten de al meu in 3 luni el la uploadat pe internet dar fara virusi virusi au fos adaugati daca vrei fara virusi costa 5 euro

| Ionut_Spiridon_1988 a răspuns:

Http://kickass.to/usearch/last%20xp/ aic il gasesti fara virusi l-am testat la internet cafe pe 7 calculatoare fara probleme

| Georgescu_Petre_1960 a răspuns (pentru Ionut_Spiridon_1988):

Iti multumesc dar ver.22 nu ai?